Gala in CC Stroming op zaterdag 17 novermber

Onze jaarlijkse galaprojectie gaat dit jaar door in CC Stroming in Sleidinge op zaterdag 17 november, deuren 19 u15 aanvang 19u30. We stellen er zoals ieder jaar graag de producties van het afgelopen werkjaar van onze leden voor.

De films op een echt “groot scherm” met een prima beeld en geluidskwaliteit en in comfortabele omstandigheden kunnen bekijken, dit is pas een echte cinema ervaring. Daarna bieden we jullie een glaasje aan en kan je met de cineasten rustig nakaarten en verder een pintje drinken.

Programma

De Gouden Rivier natuur reportage van Guy De Meulemeester

Azalea’s reportagefilm van Danielle Verstichel

Land van de middernachtzon reisreportage van Delmaire Eric

Een kunstwerk voor een Boegbeeld documentaire film van Caboor Andre

De blauwe reiger natuur reportage van Dobbelare Willy

De prekestoelen een ware uitdaging reis reportage van Delmaire Eric

Het paradijs fantasiefilm van Magda Weyn

Hemelryck speelfilm van Daniël De Vetter & Ronny Claus

The making off reportage over het maken van de speelfilm van Daniël De Vetter & Ronny Claus

Gratis toegang, breng familie, vrienden en kennissen mee, wij bezorgen hen een schitterende avond.